+380 (67) 363 50 59
+380 (67) 363 50 59
(Viber, WhatsApp, Tелеграмм)
+380 (50) 582 82 69
+380 (93) 274 22 58
Рівненська обл, м.Радивилів, вул.Шкільна, 1
Передзвоніть мені

Гарантія:

На всі товари в меблевому інтернет-магазині rado.com.ua надається гарантія. Гарантійний термін складає 18 місяців з дня передачі товару споживачеві.

Для того, щоб здійснити гарантійне обслуговування товару, Вам необхідно пред'явити документи, що підтверджують факт купівлі або товарно-транспортну накладну кур'єрської служби, яка здійснює доставку від магазину rado.com.ua.

Повернення:

Інтернет-магазин (наш сайт) здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів» в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення і вдома у покупців (Затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 29.03.99г. №199).

Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:

- обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень;
- товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд;
- збережена в цілості упаковка товару і всі її компоненти;
- збережені комплектація товару, ярлики, інструкції і заводське маркування;
- пред'явлений товарний чек або накладна, що підтверджують факт купівлі товару в нашому інтернет-магазині.

Для повернення грошей необхідно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину і заповнити акт повернення. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, протягом 3 днів. Вартість транспортних послуг з повернення товару дорівнює вартості доставки і оплачується покупцем.

Поверненню не підлягають наступні товари:

- уцінені товари;
- пошкоджені після покупки товари;
- товари, виготовлені за індивідуальним замовленням клієнта.

Увага! Меблі, виготовлені за ескізами, або за розмірами, або в тканинах, або в тонування (кольорах), визначених покупцем (замовником), належить до переліку товарів додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)).

Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент оформлення замовлення. Гроші, сплачені за товар, повертаються в повному розмірі за умови доставки даного товару в магазин продавця і перевірці цілісності комплектності товару, що повертається.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.